Aktuálně na bulváru


28. 10. 2010

Hlásime se z tropického ráje na zemi - Kanárských ostrovů. Museli jsme utéct před cenzurou, kterou právně vymohli manažeři na FA, ale už jsme zase zpět a budeme vám přinášet ještě více a ještě peprnéjší informace. Máte se na co těšit.

22. 07. 2008

Po spojení s projektem Drsňáci od Há přichází další blesk z čistého nebe! Oba tyto již dříve spojené projekty se spojují s 1. fan stránkou týkající se Fa! Klasici již tuší, že se jedná o missfootballareny. Všechny tyto projekty jsou spojené projektem, který jsme nazvali FaRozcestník! - Přejít na rozcestník!. Doufáme že je to krok správným směrem a že nám zachováte přízeň. Pro ty, kteří si toho nevšimli, ty nejzajímavější články z Drsňáků a MissFA se budou objevovat na našich stránkách. S pozdravem Adddadd, Banger a Jan Eliáš.

20. 07. 2008

Projekty FaBulvár a Drsňáci od há se spojily a připravili jsme pro vás mnoho nového. Samozřejmě dále budete na našich stránkách nalézat svoje bulvární články, nově ovšem budete v sekci Drsňáci od há číst i články od našich dvou Drsňáků. A co tento společný projekt dokazuje? No přeci to, že Revír je kurva nejlepší!!!

----------------- -----------------

Spolupracujeme s

Tady může být Vaše reklama, kontaktujte mě v poště ID 1340.
banner FA - HTML kód

Autorský tým

Upozornění!! Který z redaktorů nenapíše ani jeden článek za měsíc, bude z našeho týmu vyloučen. Jediná omluva, je domluva předem typu:,,Tedka tu bohužel měsíc nebudu, takže nemůžu napsat článek."

Toto je náš autorský tým a nějaké informace o nich.

Hlavní Administrátoři:

Adddadd( ID: 1340)

adam
Po kliknutí na obrázek, se obrázek zvětší


Adam, nebo také Adddadd, jak si říká na FA je strůjcem nápadu udělat první bulvární "noviny" na FA. Nápad se zrodil někdy v roce 2008, kdy jsem dal dohromady tyto stránky a začal jsem psát. Postupem času se připojovali další redaktoři, kteří se obměnovali.

Životní heslo: Když prší, dají se doma dělat jen dvě věci... A já karty nehraju..

MOONKey1( ID: 3821)

michal
Po kliknutí na obrázek, se obrázek zvětší


Moje meno je Michal, mám 17 rokov, bývam vo Vrábloch (okr. Nitra), mám psa Lindu, mám aj rodičov, ktorí chodia zo psom Lindou von, rád sledujem futbal, čí už v TV alebo na štadióne, som milý, nekonfliktný človek (väčšinou) a preto sa mám rád.

Životní heslo: Ak chceš nájsť pravého priateľa musíš sa predrať radom idiotov.

pobo(ID: 2527)

martin
Po kliknutí na obrázek, se obrázek zvětší


Moje jméno je Martin bydlím ve vesnici Zašová v Zlínském kraji rád sleduji fotbal a taktéž fotbal hraji závodně. Mám zájem o podrobnosti ze zákulisí fotbalových stadiónu a proto jsem se dal k FA bulváru

Životní heslo: Poctivost a pokora tě daleko dovede jak v životě tak na footballareně.

Přihlaš se do našeho týmu!

Hledáme aktivní redaktory, kteří se angažují na diskusích, hlaste se, dokud je místo.

 

Nick:
Věk:
ID týmu:
Kolik hodin denně trávíte na FA
(c) 2008-2010 Ad@m13 |FaBulvár| Desing vyrobilo STUDIO D7