Aktuálně na bulváru


28. 10. 2010

Hlásime se z tropického ráje na zemi - Kanárských ostrovů. Museli jsme utéct před cenzurou, kterou právně vymohli manažeři na FA, ale už jsme zase zpět a budeme vám přinášet ještě více a ještě peprnéjší informace. Máte se na co těšit.

22. 07. 2008

Po spojení s projektem Drsňáci od Há přichází další blesk z čistého nebe! Oba tyto již dříve spojené projekty se spojují s 1. fan stránkou týkající se Fa! Klasici již tuší, že se jedná o missfootballareny. Všechny tyto projekty jsou spojené projektem, který jsme nazvali FaRozcestník! - Přejít na rozcestník!. Doufáme že je to krok správným směrem a že nám zachováte přízeň. Pro ty, kteří si toho nevšimli, ty nejzajímavější články z Drsňáků a MissFA se budou objevovat na našich stránkách. S pozdravem Adddadd, Banger a Jan Eliáš.

20. 07. 2008

Projekty FaBulvár a Drsňáci od há se spojily a připravili jsme pro vás mnoho nového. Samozřejmě dále budete na našich stránkách nalézat svoje bulvární články, nově ovšem budete v sekci Drsňáci od há číst i články od našich dvou Drsňáků. A co tento společný projekt dokazuje? No přeci to, že Revír je kurva nejlepší!!!

----------------- -----------------

Spolupracujeme s

Tady může být Vaše reklama, kontaktujte mě v poště ID 1340.
banner FA - HTML kód

Leošův deník

Známý manažer Leo95 nás požádal, aby na naše stránky mohl psát svůj deník. Samozřejmě jsme souhlasili a tak doufáme, že se vám jeho zážitky budou líbit.

Kapitola čtvrtá - jak jsem se zamiloval do Romana a dopadlo to zase špatně

Autor: Leo95| 28.5.2011, 12:00

Můj milý deníčku, dlouho jsem do tebe nepsal, protože jsem měl po té nešťastné příhodě se sestřenicí, naší starou škodovkou a policisty, kteří nás přištihli u sexu, dost velké problémy se sezením u PC. Rány se zahojily a já do tebe můžu opět napsat pár řádek.

Čtěte více!Kapitola třetí-jak jsem ukradl Škodovku

Autor: Leo95| 5.11.2010, 17:30

14 dní uběhlo jako voda a já jsem zase zpět s deníkem. Tentokrát to bude o tom, že se nevyplácí mít sex v autě.

Čtěte více!Kapitola druhá:Jak jsem ztratil svojí holku a také jak jsem odpanil sestřenici

Autor: Leo95| 21.11.2010, 15:30

Týden se s týdnem sešel a já bych vám chtěl ve druhé kapitole svého deníčku popsat jak jsem přišel o svojí holku Miladu a také o tomjak jsem odpanil pěknou sestřenku.

Čtěte více!Kapitola první: Jak jsem potkal svou osudovou dívku.

Autor: Leo95| 14.11.2010, 14:00

V první kapitole mého deníčku, bych vám chtěl napsat, jak to bylo, když jsem potkal svou osudovou lásku Miladu. Chodíme spolu už dva dny. Všechno se to seběhlo takhle.

Čtěte více!


(c) 2008-2010 Ad@m13 |FaBulvár| Desing vyrobilo STUDIO D7